
Набір полотен 5 од. для лобзика. Робоча довжина 50 мм, шаг зуба 2,0 мм, для роботи з тонким листовим та
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пильне полотно по металу INTERTOOL SD-6009 призначене для розпилювання листів металу товщиною 2-5 мм. Після пиляння лишається рівний різ завдяки шагу зуба 2 мм. Загальна довжина полотна по металу дорівнює 77 мм, а його робоча частина – 50 мм. Цієї довжини достатньо, щоб виконати розпил металу товщиною 2-5 мм. Кількість полотен в упаковці – 5 од.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,030 |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 77 мм |
| Застосування | метал |
| Крок зуба | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 5 од. |
| Об'єм | 0.000027 куб.м |
- Цена: 1 ₴



