
Рукавичка трикотажна синтетична 9" з крапковим PVC-покриттям на долоні (синяя) INTERTOOL SP-0104
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рукавички INTERTOOL SP-0104 трикотажні синтетичні синього кольору. На долоні нанесено крапкове ПВХ-покриття, що забезпечує захист рук і надійний захват предметів. З еластичними манжетами, які м'яко прилягають до кисті та запобігають потраплянню побутового і будівельного сміття всередину рукавичок. Призначені для виконання будівельних і сільськогосподарських робіт, ручних механоскладальних робіт.
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія з 2018 по 2021 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 7 петель на 1", безшовна |
| Вага | 0,060 |
| Довжина | 24.5 мм |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Матеріал | бавовна з додаванням поліестеру |
| Об'єм | 0.000756 куб.м |
| Покриття | блакитні ПВХ крапки на долоні |
| Розмір | 9" |
- Цена: 25 ₴



