
Рукавичка трикотажна акрилова вкрита PVC крапками на долоні 9" (синя) INTERTOOL SP-0132
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рукавички б/п INTERTOOL SP-0132 трикотажні синього кольору. На долоні нанесено блакитне ПВХ-покриття, що забезпечує захист рук і надійний захват предметів. З еластичними манжетами, які м'яко прилягають до кисті і запобігають потраплянню побутового і будівельного сміття всередину рукавичок. Завдяки б/п основі забезпечується вільний повітрообмін. Призначені для виконання будівельних і сільськогосподарських робіт, ручних механоскладальних робіт.
Рукавиці робочі та садові №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 10 петель на 1", безшовна |
| Вага | 0,072 |
| Довжина | 24.5 мм |
| Манжет | в'язаний з окантовкою |
| Матеріал | нейлон |
| Об'єм | 0.000945 куб.м |
| Покриття | сині ПВХ крапки на долоні |
| Розмір | 10" |
- Цена: 25 ₴



