
Диск універсальний для наждакового паперу 125мм, M14, h=10мм INTERTOOL ST-6002
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6002 для наждачних кругів використовується в ексцентрикових шліфмашинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Використання: кутова шліфмашина чи дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0,179 |
| Висота платформи | 10 мм |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Діаметр стрижня | 10 мм |
| Об'єм | 0.001081 куб.м |
| Тип | диск для наждачного паперу |
| Тримач | М14 |
- Цена: 69 ₴



