-1%


Тример електричний BLACK+DECKER GL250, 0.25 кВт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості GL250
✔ Потужний електродвигун 250 Вт і ширина косіння до 25 см - ефективні для невеликих ділянок.
✔ Просте і безпечне кріплення кабелю.
✔ Надійний і простий у використанні механізм Black+Decker і подача жилки натискної дії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна ширина скошування | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Потужність двигуна | 0.3 к. с. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип рукоятки | з додатковою рукояткою |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 |
| Габаритні розміри паковання | |
| Висота | 105 мм |
| Комплектація | |
| Комплект кріпильних елементів | 1 шт. |
- Ціна: 2 271 ₴



