




Перфоратор CROWN CT18116 BMC (4.8 Дж, 1050 Вт, 3 режима)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРФОРАТОР CT18116 BMC
Перфоратор призначений для свердління, буріння, довбання твердих матеріалів, таких як бетон. Запобіжна муфта забезпечує безпеку при заклинюванні оснастки. Вертикальне розташування двигуна дозволяє досягти більшої енергії удару, дозволяючи використовувати цю модель для проламування прорізів і буріння коронками по бетону. Антивібраційна система знижує навантаження оператора. Металевий корпус редуктора має гарну тепловіддачу, не перегріваючи інструмент при тривалій роботі.
Особенности:
- Корпус из прочного пластика
- Металлический корпус редуктора
- Высокая мощность двигателя
- Надежный ударный механизм
- Реверс
- Хорошая система охлаждения
- Три режима работы
- Антивибрационная система
- Защитная муфта
- Удобная ручка
- Эргономичный дизайн
Характеристики:
- Тип - бочковой
- Класс оборудования -профессиональный
- Патрон -SDS-Plus
- Режимы работы -сверление, ударное сверление, долбление
- Мощность -1050 Вт
- Напряжение- 220 В
- Сила тока при напряжении 230 В- 4,9 А
- Энергия удара -4,8 Дж
- Число ударов - 2800 ударов в минуту
- Обороты - 0-750 об/мин
- Диаметр сверления в бетоне -32 мм
- Диаметр сверления в металле- 13 мм
- Диаметр сверления в древесине-40 мм
- Длина сетевого кабеля - 2 м
- Вес -5 кг
Комплектація товару
Перфоратор 1шт
Посібник користувача 1 шт
Мастило 1 шт
Обмежувач глибини 1 шт
Додаткова ручка 1 шт
Ключ 1 шт
Щітки 1 шт
Пилоуловлювач 1 шт
Бури: SDS PLUS 8 мм / 10 мм / 12 мм 3 шт
Піка плоска 1 шт
Піка гостра 1 шт
Кейс 1 шт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Максимальна сила удару | 4.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Сила струму за напруги 230 В | 4,9 А |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 4 835 ₴





