




Газонокосарка електрична 1800 Вт, 230 В, 2850 об/хв, ширина захвату 420 мм, висота зрізу 25-75 мм
Призначення
Електрична газонокосарка INTERTOOL WT-1201 відмінно підійде для косіння трави на садових та присадибних ділянках, спортивних майданчиках тощо. Допоможе доглядати за газоном і підтримувати його естетичний вигляд, скошує навіть високу траву, завдяки зручному регулюванню висоти косіння.
Ефективна робота
Працює швидко та ефективно, завдяки встановленому потужному двигуну 1 800 Вт, що розвиває швидкість обертання ножів до 2850 об/хв.
Надійна конструкція з ударостійкого пластику зі сталевими ножами має збільшений ресурс роботи й не деформується від зіткнення з твердими предметами.
Зручна
Невеликі габарити газонокосарки, ергономічний дизайн, ручка з можливістю регулювання положення висоти – все це робить вашу роботу легшою та комфортнішою.
Регулюйте висоту косіння, яка оптимально підходить під довжину трави, завдяки важелю. Рекомендована висота зрізу 4-5 см, косіть не більше половини висоти трави.
Травозбірник з індикатором наповненості повідомить, коли необхідно зробити розвантаження трави.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL WT-1201
| Тип двигуна | Асинхронний |
|---|---|
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Ширина захвату | 420 мм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Висота зрізу | 25, 35, 45, 55, 75 мм |
| Ємність травозбірника | 50 л |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 24,100 кг |
| Об'єм | 0,163293 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2850 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.1 кг |
- Ціна: 6 299 ₴






