
Ключ балонний хрестовий укріплений, 14"x355 мм, D=16 мм, 17, 19, 21, 22 мм. INTERTOOL HT-1602
ОПИС
Призначення
Балонний хрестоподібний ключ застосовується для зняття та встановлення автомобільних коліс різних транспортних засобів. Широко застосовується для ремонту автомобілів, у машинобудуванні, для слюсарних робіт та ін.
Ефективна робота
Ключ має три робочі головки 17, 19, 22 мм для роботи з різними кріпленнями. Глибока форма дозволяє надійно фіксувати болти та гайки без пошкодження їх граней. Довжина важеля ключа 355 мм зручна для надійного захоплення руками та дозволяє докладати більше зусиль до кріплення. Одна сторона ключа з посадковим квадратом 1/2” під головки будь-якого розміру.
Надійна конструкція
Ключ повністю виготовлений зі спеціальної високоякісної вуглецевої сталі, яка відрізняється своєю надійністю та витривалістю. Посилена конструкція у вигляді клепаної пластини на хрестовині забезпечує додаткову міцність та довговічність конструкції. Ключ також покритий антикорозійним шаром, що підвищує його зносостійкість.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-1602
| Тип | ключ балонний хрестовий |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір ключа | 355x16 мм |
| Розмір головок | 17, 19, 22 мм |
| Вага | 1,231 кг |
| Об'єм | 0,001598 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Вага | 1.231 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴


