-6%










Лещата слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL (1300 кгс) з ковадлом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL
Лещата слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL призначені для надійної фіксації заготівель.
Невелике ковадло для малих слюсарних робіт, яким оснащений інструмент, суттєво розширює сферу його застосування.
Надійному кріпленню до верстата або робочого столу сприяють посадкові пази на підставі лещат.
Зусилля затиску складає 1300 кгс.
Характеристики
| Ширина губок | 100 мм |
| Вага | 6,7 кг |
| Максимальна сила затиску | 1300 кгс |
| Особливість | з ковадлом |
| Паковання | картонна коробка |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 1 од. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
- Ціна: 2 343 ₴










