




Аккумуляторный гвоздозабиватель/степлер PROFI-TEC PPT20BL POWERLine (без аккумулятора и зарядного устройства)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL – професійний інструмент, який застосовується для механізації монтажних, складальних, оздоблювальних робіт та призначений для кріплення паперу, ізоляції, покриття, будівельного пластику, шкіри та інших подібних матеріалів на дерев’яних поверхнях або інших відповідних матеріалах, за допомогою скоб або цвяхів зазначеного типу.
Особливості акумуляторного цвяхозабивача/степлера PROFI-TEC PPT20BL:
- Два режими роботи (серійний та одиничний);
- Регулювання глибини забивання;
- Підсвічування робочої зони;
- Ергономічний дизайн з м’якою гумкою рукояткою;
- Наконечник не пошкоджує м’який матеріал;
- Магазин розрахований на 100 одиниць цвяхів/скоб.
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Використовувати тільки з високострумовими акумуляторними батареями PROFI-TEC HE/MP.
Комплект поставки:
- Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL;
- Комплект скоб та цвяхів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Вага з батареєю 4 Аг:
3,3 кг
-
Габарити упаковки:
395×295×110 мм
-
Кількість режимів роботи:
2
-
Вага без батареї:
2,8 кг
-
Швидкість подачі цвяха/скоби:
60 / 100 шт/хв
-
Максимальна місткість магазину:
100 шт
-
Максимальна довжина цвяха:
50 мм
-
Переріз дроту цвяха:
1,05×1,25 мм
-
Максимальна довжина скоби:
40 мм
-
Переріз дроту скоби:
1×1,2 мм
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость контейнера | 100 шт |
| Вес | 3.3 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина скобы | 40 мм |
| Длина гвоздя | 50 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 5 870 ₴






