




Аккумуляторный гвоздозабиватель/степлер PROFI-TEC PPT20BL POWERLine (2×PT2050HE (4.0 Аг), зарядное устройство)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL – професійний інструмент, який застосовується для механізації монтажних, складальних, оздоблювальних робіт та призначений для кріплення паперу, ізоляції, покриття, будівельного пластику, шкіри та інших подібних матеріалів на дерев’яних поверхнях або інших відповідних матеріалах, за допомогою скоб або цвяхів зазначеного типу.
Особливості акумуляторного цвяхозабивача/степлера PROFI-TEC PPT20BL:
- Два режими роботи (серійний та одиничний);
- Регулювання глибини забивання;
- Підсвічування робочої зони;
- Ергономічний дизайн з м’якою гумкою рукояткою;
- Наконечник не пошкоджує м’який матеріал;
- Магазин розрахований на 100 одиниць цвяхів/скоб.
Комплект поставки:
- Акумуляторний цвяхозабивач/степлер PROFI-TEC PPT20BL;
- Акумуляторы PT2050HE (4.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій;
- Комплект скоб та цвяхів;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Вага з батареєю 4 Аг:
3,3 кг
-
Вага нетто / брутто:
2,8 / 5,7 кг
-
Габарити упаковки:
395×295×110 мм
-
Кількість режимів роботи:
2
-
Швидкість подачі цвяха/скоби:
60 / 100 шт/хв
-
Максимальна місткість магазину:
100 шт
-
Максимальна довжина цвяха:
50 мм
-
Переріз дроту цвяха:
1,05×1,25 мм
-
Максимальна довжина скоби:
40 мм
-
Переріз дроту скоби:
1×1,2 мм
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Емкость контейнера | 100 шт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина гвоздя | 50 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Ширина скобы | 40 мм |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 7 750 ₴







