




Аккумуляторный гайковерт PROFI-TEC PTW2100BL POWERLine (без аккумулятора и зарядного устройства)
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC PTW2100BL – це професійний інструмент для закручування та відкручування різьбових з’єднань на болтах та гайках, який стане потужним помічником для фахівців у галузі автомобілебудування, механіки або важкого будівництва.
Особливості акумуляторного гайковерта PROFI-TEC PTW2100BL:
- Ефективний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність та продовжує термін служби інструменту;
- Міцний, прогумований корпус захищає внутрішні елементи від зовнішнього впливу;
- Високий крутний момент дозволяє швидко і легко затягувати елементи кріплення з великими зусиллями затягування, такі як болти і гайки;
- Система повітряного охолодження сприяє активному відводу тепла від внутрішніх вузлів;
- Високоміцний металевий редуктор витримує інтенсивні навантаження;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Використовувати тільки з високострумовими акумуляторними батареями PROFI-TEC HE/MP.
Комплект поставки:
- Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC PTW2100BL;
- Ударні головки х 3 (24 / 32 / 33 мм);
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу:
0 – 800 – 1350 – 1850 об/хв
-
Вага нетто / брутто:
2,95 / 5,25 кг
-
Габарити упаковки:
395×295×110 мм
-
Максимальний крутний момент:
2100 Нм
-
Діаметр хвостовика:
3/4″
-
Розмір гвинта:
M12 – M46
-
Кількість швидкостей роботи:
3
-
Регулювання крутного моменту:
800 / 1280 / 2100 Нм
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5.25 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный крутящий момент | 2100 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 ₴






