




Аккумуляторный гайковерт PROFI-TEC DTW800BL POWERLine (без аккумулятора и зарядного устройства)
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW800BL – потужний інструмент, призначений для закручування/відкручування різноманітних болтових з’єднань. Ударний механізм у парі з максимальним крутним моментом 700 Нм дозволяють працювати з великими кріпленнями, а також зривати заіржавілі і закислі болтові з’єднання.
Особливості акумуляторного гайковерта PROFI-TEC DTW800BL:
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Високоміцний корпус підвищує експлуатаційний період та витривалість пристрою;
- Ергономічна форма та продуманий дизайн сприяють комфортній експлуатації;
- Високий крутний момент та оптимальна сила удару забезпечують чудову продуктивність;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони, забезпечує хорошу видимість під час роботи в темних умовах;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Використовувати тільки з високострумовими акумуляторними батареями PROFI-TEC HE/MP.
Комплект поставки:
- Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW800BL;
- 4 головки (13 / 17 / 19 / 21 мм);
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу:
0 – 500 – 1200 – 1900 – 2200 об/хв
-
Вага нетто / брутто:
1,6 / 2,4 кг
-
Габарити упаковки:
270×210×100 мм
-
Частота ударів:
0 – 1000 – 1700 – 2400 – 2700 уд/хв
-
Максимальний крутний момент:
700 Нм
-
Діаметр хвостовика:
1/2″
-
Розмір гвинта:
M24 (стандартні болти), M16 (високоміцні болти)
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальный крутящий момент | 700 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 2 780 ₴








