


Ножівка для мокрого дерева 400 мм 7TPI Piranha SIGMA (4400741)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножівка для мокрого дерева 400 мм 7TPI Piranha Sigma (4400741) призначена для поздовжнього та поперечного розпилювання заготівок середніх і дрібних розмірів деревини з м'яких і твердих порід, ДСП, фанери та ПВХ.
Характеристики
- Тригранне заточування зуба;
- Загартований зуб;
- Твердість сталі 51-56HRC;
- Лазерне заточування зуба;
- Сталь 65Mn;
- Спеціальні просічки для роботи з мокрим деревом.
Купити ножівку по мокрому дереву Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4400741 |
| Довжина, мм | 400 мм |
| Кількість зубів, шт. | 7TPI |
| Марка стали | 65Mn |
| Маса брутто, кг | 0.458 кг |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 51-56 HRC |
| Тип упаковки | картонний чохол |
| Товщина (мм) | 0.9 мм |
- Ціна: 274 ₴



