


Кліщі переставні для труб 200 мм Standard SIGMA (4102691)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліщі переставні для труб 200 мм Standard SIGMA (4102691) призначені для закручування та відкручування гайок, болтів, утримання деталей різних форм і розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102691 |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Маса, кг | 0.300 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 200 мм |
| Розмір ключа, мм | 35 мм |
| Твердість | 55-62 HRC |
- Ціна: 247 ₴



