




Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 2 (EcoFlow)
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2
Портативна зарядна стація EcoFlow DELTA 2 - новинка 2023 року, яка стала фаворитом вибору серед клієнтів. Комфорт та безпека в роботі, високі технічні характеристики стали відмінним поєднанням для користувачів в різних сферах, задовільняючи потреби як в домашньому побуті, так за межами міста.
Підключайте до 90% вашої побутової техніки
Вихідна потужність змінного струму 1800 Вт означає, що ви можете живити понад 90% вашої побутової техніки: мікрохвильову піч, холодильник, кавоварку, гриль, гаджети та багато іншого. Без проблем підключайте до 13 пристроїв одночасно. На відміну від інших брендів, DELTA 2 запобігає перевантаженню від пристроїв до 2200 Вт завдяки технології X-Boost.
Легко збільшуйте ємність акумулятора
Ємності DELTA 2 - 1024 Вт·год вистачить для живлення необхідних приладів у побуті протягом кількох годин поспіль. Потрібно ще більше? Додайте додаткову батарею DELTA 2 Smart Extra Battery , щоб отримати 2048 Вт·год , або додаткову батарею DELTA Max Extra Battery для отримання загальної ємності 3040 Вт·год.
З повністю оновленою технологією X-Stream відчуйте найшвидшу зарядку за до1помогою змінного струму: 0-80% за 50 хвилин і 0-100% за 80 хвилин.
Швидка зарядка від сонячного світла
Підключайте станцію до сонячних панелей і заряджайте за 3-6 годин за допомогою портативних сонячних панелей 1x400W або 2x220W. Завдяки інтелектуальному алгоритму MPPT (відстеження максимальної потужності) DELTA 2 може активно визначати напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти максимальної точки потужності з ефективністю >98%.
Створена для роботи в 6 разів довше
Оновлений LFP-акумулятор забезпечує ще більше циклів повної зарядки та розрядки без втрати ефективності заряду. DELTA 2 стане вашим надійним партнером на довгі роки.
Безпека перш за все
Вбудована система керування DELTA 2 регулює життєво важливі функції та сповіщає про будь-яку небезпеку, стан і заряд акумулятора. Таким чином, допомагає підтримувати станцію в безпеці для довшого строку її роботи.
Готова до надзвичайних ситуацій
Використовуйте DELTA 2 як EPS (аварійне джерело живлення) для автоматичного перемикання на живлення від портативної зарядної станції, коли електропостачання від централізованої мережі вимикається.
Контроль з будь-якого місця
Користуйтесь додатком EcoFlow, щоб керувати DELTA 2 з будь-якого місця за допомогою Wi-Fi. Або підключайтесь за допомогою Bluetooth, коли немає доступу до інтернету. У будь-якому випадку ви можете легко перевірити дані про зарядку, налаштувати параметри та слідкувати за споживанням підключених приладів.
Частина екосистеми, яка постійно розширюється
DELTA 2 працює у парі з іншими продуктами EcoFlow. Підключайте станцію до сонячних панелей EcoFlow Solar Panel, додаткових батарей тощо. Усе для того, щоб надати універсальне рішення для живлення вашої техніки.
Параметри заряду станції
Від розетки AC 230В: 1200(2400) Вт, 1,2 години,
Від DC: 1100 Вт,
Від автомобільної розетки (прикурювача): 100 Вт,
Від сонячної панелі: 500 Вт
Можливість модернізації
Підключення додаткових батарей
Підключення сонячної панелі
Потужність USB Type-C В100 Вт
Потужність USB Type-A 18; 12 Вт
Потужність DC 38 Вт
Потужність автомобільної розетки (прикурювача), Вт 126.0
Технологія LiFePO4
Характеристики для Зарядна портативна електростанція EcoFlow DELTA 2 (EcoFlow)
номінальна потужність 1800 Вт
Ємність 1024 Вт/год
Вага 12 кг
габаритні розміри 400x211x281 мм
Дисплей Так
Ручка для переносу, Функція EPS (Emergency Power Supply)
максимальна потужність 2700 Вт
Розетка AC 230В - 4 шт USB Type-C - 2 шт USB Type-A - 4 шт DC - 2 шт Автомобільна розетка (прикурювач) - 1 шт
Управління Wi-Fi Bluetooth
Форма вихідного сигналу Чиста синусоїда
Цикли зарядки 3000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1024 мА/год |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 211 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 400 мм |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 2700 |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 220В, DC, USB Type-A |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 281 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання 0-100% | 80 хвилин |
| Вихідна потужність змінного струму, Вт | 1800 |
| Заряджання батареї | Від сонячної енергія|От автомобильной зарядки|От сети |
| Особливості | Швидке заряджання | Дисплей| Індикатор рівня заряду |
| Керування Wi-Fi, Bluetooth | Да |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 ₴




