



Фрезер окантовочний акумуляторний DeWALT DCW600N, 18В XR Li-lon, безщітковий, 16000 - 25500 об/хв, цанга 6 - 8 мм, максимальний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна система 18.0В XR Li-lon; Частота обертання 16000 — 25500 об./хв; Цанга 6-8 мм; Вага (без акумулятора) 1.54 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.54 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр цанги | 6-8 |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Комплектація | Фрезер окантувальний безщітковий — 1 шт. Порт системи видалення пилу — 1 шт. Паралельний упор — 1 шт. Цанга 8 мм — 1 шт. Без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Максимальний діаметр фрези | 30 |
| Плавний пуск | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Тип | окантовочні |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота обертання | 25500 об/хв |
- Ціна: 18 399 ₴



