



Перфоратор мережевий DeWALT D25334K, SDS-Plus, 950 Вт, 3,5 Дж, 3 режими, 0-5200 уд/хв, 0-1150 об/хв, валіза, вага 3.9 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 950 Вт; Енергія удару 3.5 Дж; Вага 3.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.9 кг |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини — 1 шт. Швидкознімний БЗП патрон 13 мм — 1 шт. |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3.5 Дж |
| Змінний патрон | Да |
| Частота обертання | 1150 об/хв |
| Частота ударів | 5200 |
- Ціна: 1 ₴



