-32%










Перфоратор мережевий DeWALT D25614K, SDS-MAX 1350 Bт, 10.5 Дж, 2 режими, валіза, вага 7.8 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 1350 Вт; Енергія удару 10.5 Дж; Вага 7.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.8 кг |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Перфоратор мережевий SDS-MAX — 1 шт. Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр свердління полою коронкою | 125 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 10.5 Дж |
| Змінний патрон | Немає |
| Частота обертання | 380 об/хв |
| Частота ударів | 2900 |
- Ціна: 27 999 ₴




