


Перфоратор мережевий DeWALT D25773K, SDS-MAX, 1700 Bт, 19.4 Дж, 1105-2210 уд/хв, 145-290 об/хв, валіза, вага 10.5 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 1700 Вт; Енергія удару 19.4 Дж; Вага 10.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.5 кг |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 52 мм |
| Макс. діаметр свердління полою коронкою | 150 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 19.4 Дж |
| Частота обертання | 290 об/хв |
| Частота ударів | 2210 |
- Ціна: 57 199 ₴



