-2%










Пила настільна-циркулярна мережева DeWALT DWS780, 1675 Вт, діаметр диска 305х30мм, 1900 - 3800 об/хв, XPS, вага 25.4 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 1675 Вт; Діаметр диска 305х30 мм; Частота обертання 1900 — 3800 об./хв; Вага 25.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Споживана потужність | 1675 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 305 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Пиляльний диск із 60 зубцями — 1 шт. Ключ — 1 шт. Пилозбірник — 1 шт. |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 56 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 112 мм |
| Максимальний кут нахилу | 49 град |
| Тип пилки | настільна |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 60 град |
| Частота обертання | 3800 об/хв |
- Ціна: 68 600 ₴




