




Полірувальна машина мережева DeWALT DWP849X, 1250 Вт, 0 - 600 / 0 - 3500 об/хв, вага 3.0 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 1300 Вт; Кількість обертів 0 — 600 / 0 — 3500 об./хв; Макс. діаметр підошви 150/180 мм; Вага 3.0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр підошви | 180 мм |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Підошва на липучці 180 мм — 1 шт. Полірувальний ковпак на липучці 180 мм — 1 шт. Дугоподібна бічна ручка — 1 шт. Горизонтальна бічна ручка — 1 шт. |
| Плавний пуск | Так |
| Принцип дії | роторна |
| Регулювання обертів | Так |
| Тип шліфмашини | полірувальна мережева |
| Частота обертання | 3500 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 13 499 ₴







