Акумуляторна батарея EnerSol LiFePO4, 2,56 кВт/г, 100 Аг., 25,6 В, вага 28 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип акумулятора LiFePO4; Запас енергії 2,56 кВт/год; Ємність батареї 100 А·год; Номінальна напруга постійного струму 25,6 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 8 |
| Запас єргії | 2.56 кВт/ч |
| Захист від перезаряджання | 29.2 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Максимальна напруга заряду | 29.2 В |
| Метод з'єднання | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 22.4 В |
| Номінальна ємність | 100 А·год |
| Номінальна напруга | 25.6 |
| Номінальна напруга заряду | 28 В |
| Номінальний струм розряду | 100 А |
| Піковий струм розряду | 200 А |
| Температура експлуатації | ’0? ~ +30? |
| Елемент батареї | 3.2В100Ач *16 |
- Ціна: 24 999 ₴



