

Зарядна станція Bluetti EB3A
BLUETTI EB3A – це набагато більше, ніж генератор. У той час як скорочення викидів вуглекислого газу є головним пріоритетом, EB3A стане вашим екологічним союзником завдяки своїй високій енергоефективності та екологічності.
Нехай не вводить в оману його компактний розмір, BLUETTI EB3A має достатньо потужності, щоб забезпечити надійне харчування в будь-який час: завдяки синусоїдальному інвертору потужністю 600 Вт (пікова потужність 1200 Вт) та запасу енергії 268 Вт-год він може мати широкий спектр обладнання, невеликих міксерів до міні-рисоварок та навіть невеликих холодильників. Коли вам потрібна надійна потужність, EB3A завжди у вашому розпорядженні.
80% заряду за 40 хвилин
EB3A знає це дуже добре: завдяки функції швидкого заряджання потужністю 430 Вт він може досягти 80% за за 40 хвилин, надаючи вам необхідну потужність за першої необхідності.
BLUETTI EB3A готовий до будь-якого застосування завдяки різноманітним методам підзарядки - від мережі змінного струму, від сонячної батареї, в автомобілі, від генератора, від мережі змінного струму + сонячна батарея та від мережі змінного струму + адаптер - щоб забезпечити вас надійною енергією, де б ви ні знаходилися, незалежно від того, чи перебуваєте ви у відпустці з пригодами, в дорозі або під час дослідження природи.
Щоб задовольнити різні потреби, EB3A пропонує широкий вибір варіантів заряджання. Завдяки роз'єму для одночасної зарядки можна забути про конкуренцію за швидку зарядку. Від традиційних роз'ємів змінного та постійного струму до Type-C роз'ємів потужністю 100 Вт, автомобільних розеток та навіть бездротової зарядки. Вдома чи в дорозі – кожен отримає необхідну турботу.
Управління системою ще ніколи не було так просто: програма BLUETTI забезпечує швидкий доступ та 24-годинний контроль вашого EB3A через Bluetooth у радіусі 10 метрів, надаючи інтуїтивно зрозумілий та зручний інтерфейс на вашому смартфоні.
BLUETTI EB3A – це стійке, надійне та універсальне рішення для харчування, яке зробить ваші пригоди незабутніми та допоможе захистити навколишнє середовище.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4600 кг |
| Висота | 183 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Кількість розеток | 1 |
| Роз'єми | DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ширина | 180 мм |
| Основні | |
| Час заряджання, год | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 600 |
| Пікова потужність | 1200 |
| Ліхтарик | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 268 Вт·год |
- Ціна: Ціну уточнюйте



