




Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA201BL POWERLine 1×PT2040EP (4.0Аг) зарядний пристрій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA201BL – потужний інструмент, призначений для обрізання, шліфування та зачистки виробів виготовлених з різних матеріалів (камінь, бетон, цегла, метал), тому інструмент незамінний при виконанні будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт.
Особилвості акумуляторної кутової шліфувальної машини PROFI-TEC DGA201BL:
- Система захисту від випадкового пуску;
- Ефективна система охолодження;
- Потужний безщітковий двигун забезпечує високу швидкість обертання;
- Компактні розміри та ергономічний дизайн;
- Конструкція виконана із міцних та довговічних матеріалів;
- Функція плавного запуску;
- Регулювання швидкості;
- Вологозахищена кнопка пуску;
- Вбудований індикатор рівня заряду;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA201BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Захисний кожух;
- Додаткова рукоятка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики:
Напруга акумулятора: 20 В
Тип двигуна: безщітковий
Кількість обертів холостого ходу: 2000 / 7500 об/хв
Діаметр диску: 125 мм
Вага нетто / брутто: 1,12 / 2,5 кг
Габарити упаковки: 350×120×165 мм
Різьба шпинделя: М14
Гарантія: 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 1.12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 ₴






