
Ланцюг до акумуляторної пили Tex.AC 300 мм ТА-05-623
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-05-623 | |
| Ланцюг | для электропилки |
| Крок ланцюга ( ″ ) | 3/8" |
| Кількість ланок | 45 |
| Товщина ланки ланцюга (мм) | 1,2 |
| Довжина шини (″/мм) | 12/300 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ТехАС |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Довжина шини | 300 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 45 шт. |
| Товщина ланки | 1.2 мм |
- Ціна: 223 ₴



