




Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c, 18 В, шина 10 см (без АКБ і ЗП), посадка Makita
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис пили ланцюгової акумуляторної Vitals AKZ 1810c
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c – це компактний і зручний інструмент, створений для мобільної роботи на садовій ділянці. Незважаючи на невеликі розміри, мініпила вирізняється хорошою продуктивністю і дає можливість без зусиль виконувати різноманітні завдання: від підрізання дерев і кущів до розпилювання невеликих колод та дошок із максимальною точністю і швидкістю.
Двигун
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c оснащена електричним колекторним (щітковим) двигуном з напругою живлення 18 В та потужністю 360 Вт, що забезпечує продуктивну та ефективну роботу пристрою.
Якісні матеріали та вузли
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c виготовлена з використанням якісних матеріалів, що забезпечують її довговічність та надійність.
Основні вузли, такі як ланцюг, шина та редуктор виготовлені з якісних матеріалів, стійких до зношування та корозії, що дозволяє електропилі витримувати інтенсивне використання.
Корпус мініпили виготовлений із використанням якісного ABS-пластику.
Зручність та комфорт роботи
Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c має невелику масу, низький рівень вібрації та відміно збалансована, що зменшує навантаження на руки користувача та робить тривалу роботу більш комфортною.
Система гальмування ланцюга – швидко зупиняє його в разі зворотного удару, запобігаючи можливому травмуванню користувача.
Кнопка блокування від випадкового увімкнення – запобігає ненавмисному запуску електропили.
Руків’я з прогумованим покриттям забезпечує зручний хват і точне керування мініпилою.
Комплектація моделі Vitals AKZ 1810c:
* Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
- пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c – 1 од.;
- напрямна шина 4" – 1 од.;
- пильний ланцюг – 1 од.
Характеристики на Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1810c
| Тип двигуна | колекторний (щітковий) |
| Потужність, Вт | 360 |
| Напруга живлення, В | 18 |
| Довжина шини, дюйм (см) | 4" (10) |
| Крок ланцюга, дюйм (мм) | 1/4" (6,35) |
| Кількість ланок ланцюга, од. | 28 |
| Швидкість ланцюга, м/с | 3,6 |
| Габарити паковання, мм | 335×119×114 |
| Маса нетто/брутто, кг | 0,89/1,03 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 100 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.6 м/сек |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 499 ₴








