




Велосипед с электромотором SPARK E-CITY EASY WAY 18" 48V/500W/12,5Ah фиолетовый матовый
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед с электромотором SPARK E-CITY EASY WAY 18" 48V/500W/12,5Ah фиолетовый матовый
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPARK |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 7 |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Акумулятор: В (А·год), тип | Літій-іонний (Li-ion) 48 В (12,5 А·год), із замком та 2 комплектами ключів |
| Вилка | Амортизаційна LOCK OUT & PRELOAD |
| Винос | МТВ EX: 90×28,6×31,8, алюмінієвий |
| Втулка задня | Мотор-колесо |
| Втулка передня | Герметичний підшипник зі швидкознімною віссю |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Грипси | 22×125 мм, ПВХ |
| Дистанція пробігу на одній зарядці, км | До 65 |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ500 |
| Зарядний пристрій, В | 54,6V 2A DC2,5, вилка EU 220 В/50 Гц |
| Камера | 28×2,0, бутил |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Касета / Тріскачка | 7S SHUNFENG |
| Руль | Ластівка, мм (⌀318×22,2×620×1,4 T, H:30 мм) |
| Кількість передач (режимів) | 5 |
| Максимальна вантажопідйомність, кг | 130 |
| Максимальна швидкість, км/год | 35 |
| Манетка ліва | Немає |
| Манетка права | SHIMANO TY30 |
| Маса, кг | 30.5 |
| Мoдель | EASY WAY |
| Номер моделі | 239959 |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14G×36H |
| Педалі | Пластик |
| Передня фара | LED |
| Передній кошик | Немає |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | SPARK 28×2,0 |
| Мощность двигателя, Вт | 500 |
| Привод | Задній |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 34,9 мм |
| Підсідельний штир | 31,6×350×1,4T, сталь |
| Рама | Надміцна сталь |
| Розмір коліс, дюйм | 28 |
| Розмір рами, дюйм | 18 |
| Рульова колонка | 1-1/8×44×30 мм, H:9,5 мм |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP54 |
| Сідло | Тип – комфорт, матеріал – замінник шкіри, розмір – 260×200 |
| Тип | Велосипед з електродвигуном |
| Тип велосипеда | Сіті / City |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Час заряджання, год | 2026/08/06 00:00:00 |
- Цена: 35 758 ₴
- Способ упаковки: В упаковке, собранный на 85%




