

Велосипед с электромотором SPARK E-CITY LITE 17" 48V/500W/12,8Ah малиновый
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед с электромотором SPARK E-CITY LITE 17" 48V/500W/12,8Ah малиновый
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SPARK |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 7 |
| Цвет | Малиновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Акумулятор: В (А·год), тип | Літій-іонний (Li-ion) 48 В (12,8 А·год), із замком та 2 комплектами ключів |
| Вилка | Амортизаційна LOCK OUT & PRELOAD |
| Винос | JS-TD-C112 31,8х40 |
| Втулка задня | Мотор-колесо |
| Втулка передня | Герметичний підшипник зі швидкознімною віссю |
| Гальмо заднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Гальмо переднє | Дискове, діаметр ротора 160 мм |
| Грипси | 22х125 мм, ПВХ |
| Дистанція пробігу на одній зарядці, км | До 65 |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Задній перемикач | SHIMANO TZ31 |
| Зарядний пристрій, В | 54,6 В 2 A DC2.0, вилка EU 220 В/50 Гц |
| Камера | 26х2,125, бутил |
| Каретка | Картридж KENLI KL-08A |
| Касета / Тріскачка | 7S SHUNFENG |
| Руль | CITY FORMAT HANDLE, 22,2, T1,2 560 мм |
| Кількість передач (режимів) | 5 |
| Максимальна вантажопідйомність, кг | 130 |
| Максимальна швидкість, км/год | 35 |
| Манетка ліва | Немає |
| Манетка права | SHIMANO TХ30 |
| Маса, кг | 28.5 |
| Мoдель | LITE |
| Номер моделі | 218741 |
| Ободи | Алюміній 2-стінний 14Gх36H |
| Педалі | Пластик |
| Передня фара | LED |
| Передній кошик | Є |
| Передній перемикач | Немає |
| Покришки | SPARK 26х2,125 |
| Мощность двигателя, Вт | 500 |
| Привод | Задній |
| Підсідельний затискач | Алюмінієвий квік 34,9 мм |
| Підсідельний штир | 31,6х350х1,4T, сталь |
| Рама | Алюмінієва |
| Розмір коліс, дюйм | 26 |
| Розмір рами, дюйм | 17 |
| Рульова колонка | 1-1/8х44х30 мм, H:9,5 мм |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP54 |
| Сідло | Тип – комфорт, матеріал – замінник шкіри, розмір 260х200 |
| Тип | Велосипед з електромотором |
| Тип велосипеда | Сіті / City |
| Формат постачання | У пакованні, зібраний на 85% |
| Час заряджання, год | 2026/08/06 00:00:00 |
- Цена: 33 901 ₴
- Способ упаковки: В упаковке, собранный на 85%



