



Вібротрамбовка Vitals Master VS 8012a (6.5 к.с, 12 кН, ущільнення до 45 см) +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!
Вібротрамбовка Vitals Master VS 8012a
Це пристрій, що використовується для ущільнення різних типів грунтів: асфальт, газон, гравій, пісок. Даний вид техніки вирішує всі завдання з ущільненням на будівництві або ділянці. Матеріали вібротрамбовки володіють високою якістю і зносостійкістю, тому агрегат працює без перебоїв тривалий час.
Зробити вибір та придбати вібротрамбовку можна в інтернет-магазині Бензодом.
Вібротрамбовка Vitals Master VS 8012a призначена для проведення дорожніх і будівельних робіт по стабілізації і ущільнення сипучих матеріалів, ґрунту, асфальтобетону і асфальту. Дана модель стане незамінним при проведенні ландшафтних робіт, а також робіт по благоустрою невеликих територій.
Вібротрамбовка Vitals Master VS 8012a має компактний дизайн, високий рівень продуктивності, ергономічна, надійна і зручна в роботі, а також проста в процесі експлуатації і обслуговування.
Головна перевага даного виробу – висока компактність робочої плити, що важливо при виконанні робіт біля трубопроводів, колодязів, бордюрів і т. д.
Характеристики на Вібротрамбовка Vitals Master VS 8012a
| Двигун | Vitals |
| Тип двигуна | бензиновий одноциліндровий 4-тактний із повітряним охолодженням |
| Тип палива | бензин АІ-92 |
| Робочий об’єм, куб. см | 163 |
| Потужність, к.с. | 6,5 |
| Система запуску | ручний стартер |
| Відцентрова сила вібратора, кН | 12,0 |
| Частота ударів за хвилину | 640-680 |
| Висота стрибка, мм | 40-70 |
| Розмір плити, мм | 345х285 |
| Максимальна глибина ущільнення, мм | 450 |
| Максимальна швидкість руху, м/хв | 9-12 |
| Габарити упаковки, мм | 800х480х1160 |
| Маса нетто/брутто, кг | 80,0/93,0 |
Для приведення в дію вібраційного пристрою, відцентрова сила якого становить 12 кН, використовується універсальний двигун «Vitals». Цей двигун відрізняється високою потужністю, економічністю і надійністю в роботі. Запуск двигуна здійснюється за допомогою ручного стартера. Для зручності управління важіль дроселя винесено на рукоятку. Максимальна швидкість руху при роботі вібротрамбовки становить 12 м/хв.
Робоча частина виробу – трамбовочная плита розміром 245х285 мм. Плита виготовлена з міцного металу, що володіє високою зносостійкістю і підвищеною міцністю на злам. Максимальна глибина ущільнення становить 45 см, частота – 640-680 ударів в хвилину, висота стрибка – 40-70 мм
Завдяки своїй компактності вібротрамбовку Vitals Master VS 8012a зручно транспортувати. Для навантаження і розвантаження вироби передбачений спеціальний вузол.
Особливості моделі Vitals Master VS 8012a:
- • ергономічність;
• зручність, простота експлуатації та обслуговуванні;
• вузол для підйому;
• велика сила вібрації;
• важіль дроселя винесено на рукоятку.
Дізнатися більше про товар та уточнити терміни доставки у Ваше місто - зв'яжіться з нашими менеджерами


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина ущільнення | 450 мм |
| Довжина робочої поверхні | 345 мм |
| Продуктивність вібромашини | 12 м/хв |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 12 кН |
| Ширина робочої поверхні | 285 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Vitals |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
- Ціна: 50 899 ₴





