Супер-цена
Подарунок










УШМ болгарка Vitals Professional Ls2326DUq stone cutting+ +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!!
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «УШМ болгарка Vitals Professional Ls2326DUq stone cutting+ +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!!»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Vitals Professional Ls2326DUq stone cutting+ (110759)
- Тип живлення від мережі (220 В)
- Потужність 2600 Вт
- Діаметр диска 230 мм
- Тип двигуна щітковий
- Тип хвата 2-ма руками
- Тип притискної гайки швидкозатискна гайка
- Швидкість обертання диска 6300 об/хв
- Плавний пуск +
- Антивібраційна функція +
- Автоматичне відключення щіток +
- Різьба шпинделя M 14
- Регулювання обертів -
- Защита от повторного пуска +
- Длина кабеля 5 м
- Вес 7.3 кг
- Длина 550 мм
- Высота 155 мм
- Ширина 165 мм
- Класс инструмента бытовой
- Гарантия 60 месяцев
- Страна происхождения Латвия
- Комплектация
- Угловая шлифовальная машина;
- дополнительная рукоятка;
- защитный кожух;
- зажимной ключ;
- угольные щетки;
- гибкий вал для подачи жидкости;
- ключ для зажима вала;
- картонная коробка;
- инструкция по эксплуатации;
- гарантийный талон


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Потужність | 2600 Вт |
| Вага | 7.3 кг |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип харчування | від мережі (220 В) |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Комплектація | , Кутова шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, затискний ключ, вугільні щітки, гнучкий вал для подачі рідини, ключ для затиску валу, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Висота | 155 мм |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Швидкість обертання диска | 6300 об/хв |
| Країна походження | Латвія |
| Гарантія | 60 місяців |
| Регулювання обертів | - |
| Тип притискної гайки | швидкозатискна гайка |
| Клас інструменту | Побутової |
| Тип хвата | 2-мя руками |
- Ціна: 7 479 ₴









