



Стабілізатор напруги Vitals Sw 500sd +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!
Стабілізатор напруги Vitals Sw 500sd
Мережеві стабілізатори напруги ТМ Vitals призначені для фільтрації і стабілізації напруги електромережі шляхом автоматичного регулювання напруги (AVR), що забезпечує безперервне живлення споживачів.
Стабілізатор створює нормальні умови експлуатації електроприладів для дому й офісу, в разі постійних або непередбачених постійно-періодичних змін напруги в електромережі.
Стабілізатор ТМ Vitals — це пристрій, в якому застосовані сучасні технології, засновані на управлінні центральним процесором, що повністю забезпечує безперервний контроль за безпекою експлуатації електроприладів.
Максимально спрощений принцип дії стабілізатора інверторного типу заснований на постійному контролі вхідної та вихідної напруги однофазної електромережі, при виході напруги за межі певної норми, процесор плати управління вносить необхідні регулювання напруги шляхом комутації обмоток силового автотрансформатора, керованих електронними ключами.
У разі відсутності перепадів напруги стабілізатор виконує фільтрацію електромережі від сторонніх перешкод.
Всі моделі виконані у відповідності з сучасними вимогами до стандарту і рівню техніки діючими правилами техніки безпеки. Відрізняються надійністю в процесі експлуатації, мають сучасний дизайн, економні, надійні в роботі, прості у використанні і обслуговуванні.
Використання інверторних технологій призвело до зменшення ваги і габаритів стабілізатора, поліпшення якісного показника фільтрації і стабілізації напруги від коливань напруги в електромережі, що забезпечує постійну експлуатацію навантаження споживача в нормальних умовах.
Особливості:
- висока швидкість регулювання (менше 50 мс);
- висока стабільність вихідної напруги;
- автоматичний, безперервний режим роботи;
- великий кольоровий цифровий LED-дисплей;
- багаторівневий захист від перегрівання, стрибків напруги, сторонніх перешкод;
- защита нагрузки при критических колебаниях параметров электросети;
- аварийная индикация и защита электронных узлов от перегрузки, перегрева;
- отсутствие шума.
Характеристики
| Тип | Тиристорный |
| Мощность, ВА | 5000 |
| Входное напряжение, В | 100–260 |
| Выходное напряжение, В | 230 |
| Точность выходного напряжения, % | 8 |
| Время реакции, мс | <50 |
| КПД, % | 97 |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Защита: | |
| Защита от высокого напряжения | + |
| Защита от низкого напряжения | + |
| Защита от перегрузки | + |
| Защита от перегрева | + |
| Запобіжник | + |
| Робоча температура, °C | 0-40 |
| Габаритні розміри, мм | 482×203×328 |
| Вага нетто, кг | - |
| Вага брутто, кг | - |
| Майстер-бокс | Немає |
Дізнатися більше про товар та уточнити терміни доставки у Ваше місто - зв'яжіться з нашими менеджерами (095)382-4080 або (096)382-4080.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 5 кВА |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
- Ціна: 8 900 ₴





