



Насос занурювальний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rc +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!
Опис насоса погружного свердловинного вихрового NOWA 4SKM 1000-6154rc:
- обмотка статора електродвигуна виготовлена з якісного мідного дроту;
- вбудований захист електродвигуна від перегріву;
- вал насоса виготовлений із нержавійної сталі;
- встановлені високоякісні підшипники;
- керамічні сальники торцевого ущільнення;
- двигун заповнений маслом;
- укомплектований пультом керування;
- корпус насоса виготовлений із нержавійної сталі.
Насос свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rс призначений для підіймання й подачі чистої холодної води зі свердловин, колодязів, цистерн і з інших глибоких джерел, які відповідають технічним умовам розміщення і кріплення насоса.
Насос свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rс належить до класу заглибних моноблочних роторних насосів із вертикальним розташуванням вала і з робочим колесом відкритого типу. Двигун розміщується в нижній частині насоса, а у верхньому фланці — різьбовий вихідний патрубок для під’єднання трубопроводу і зворотного клапана. Підвішування насоса здійснюється за допомогою гнучкого троса за спеціальні вушка.
Насос може застосовуватися самостійно або в складі адаптивних, автоматичних і неавтоматичних насосних станцій для:
- організації автономного водопостачання;
- використання в системах поливу і зрошення;
- водовідведення чистої води (зменшення рівня ґрунтових вод, іригації).
Насос не призначений для перекачування мінеральної та морської води, хімічно активних, агресивних і легкозаймистих рідин і розчинів. Вода, перекачувана насосом, не має містити абразивні частинки або довговолокнисті вкраплення.
Умови експлуатації:
- розмір абразивних часток не має перевищувати 0,05 мм;
- загальний вміст механічних домішок у воді не має перевищувати 20 г/м³;
- вода не повинна мати високий ступінь мінералізації — не більш ніж 1500 г/м³ у сухому залишку;
- показник кислотності (рН) має бути в діапазоні від 6,5 до 9,5;
- вміст хлоридів — не більш ніж 400 г/м³, сірководню — не більш ніж 1,5 г/м³;
- робочий діапазон температури перекачуваної води — від +1 °С до +35 °С;
- максимальна кількість вмикань двигуна на годину — не більш ніж 20;
- мінімальний діаметр свердловини становить 100 мм;
- максимальна глибина заглиблення 70 м.
Характеристики на Насос заглибний свердловинний вихровий NOWA 4SKM 1000-6154rс
| Максимальна об’ємна подача (Qmax), л/хв | 54 |
| Максимальний напір (Нmax), м | 61 |
| Споживана потужність (Р1), Вт | 1000 |
| Робоча частота обертання, об/хв | 2850 |
| Напруга мережі, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Режим роботи | тривалий (S1) |
| Ступінь захисту | IP68 |
| Клас ізоляції | В |
| Максимальна глибина заглиблення (Нзагл), м | 70 |
| Діаметр нагнітального патрубка | G1-B |
| Довжина кабелю живлення, м | 15 |
| Габарити насоса, мм | 92×425 |
| Габарити упаковки, мм | 515×135×180 |
| Вага нетто/брутто, кг | 9,8/10,8 |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 70 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 61 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.8 |
- Ціна: 4 388 ₴





