-3%








Ножиці по металу лівий різ 250 мм INGCO
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Спрямованість | Ліві |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/5 |
| Напрямок різу | лівий різ |
| Паковання | подвійний блістер |
| вуглецева сталь | 1,2 мм |
| нержавіюча сталь | 0,7 мм |
- Ціна: 342 ₴






