




Струбцина G-подібна Vitals Master 125 мм (рухомий упор для предметів різної форми)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Струбцина G-подібна Vitals Master 125 мм
Струбцина G-подібна Vitals Master 125 мм призначена для затискання та фіксації заготівель та деталей при склеюванні та інших слюсарних роботах.
Виготовлена з високоякісного чавуну, що відповідає найвищим технічним вимогам. Забезпечує тривалу та якісну роботу.
Особливості моделі Vitals Master 125 мм:
- корпус виготовлений з високоякісного ковкого чавуну;
- посилена конструкція;
- упорне різьблення для передачі високого крутного моменту;
- рухомий упор для предметів різної форми.
Характеристики на Струбцина G-подібна Vitals Master 125 мм
| Тип | G-подібна |
| Матеріал корпусу | ковкий чавун |
| Ширина затиску | 125 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Максимальна сила стиснення | 715 кг |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал струбцини | Чавун |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | G-подібна |
| Ширина затиску | 125 мм |
- Ціна: 287 ₴





