
Бензопила NOWA PL 5230S (2-тактна, 52 см3, 4.1 к.с)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила NOWA PL 5230S
Бензопила Nowa PL 5230s – це інструмент, призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров з колод невеликого та середнього діаметрів.
Високі показники потужності дають змогу успішно працювати з будь-якими породами дерева.
Якісні та надійні комплектуючі забезпечують високу продуктивність та тривалий термін служби бензопили.
Характеристики на Бензопила ланцюгова Nowa PL 5230s
| Бренд | Nowa |
| Модель | PL 5230s |
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 (40 мл. масла на 1 л. бензина) |
| Робочий об'єм циліндра, куб. см | 52 |
| Потужність, кВт/к.с | 3,0 (4,1) |
| Максимальна швидкість, об/хв | 11000 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3200 |
| Швидкість ланцюга, м/c | 18 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Крок ланцюга, дюйм | 0,325 |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Час спрацьовування гальма ланцюга, с | 0,12 |
| Об'єм паливного бака, мл | 550 |
| Об'єм масляного бака, мл | 260 |
| Габарити паковання, мм | 525х285х305 |
| Маса нетто/брутто, кг | 6,8 / 7,3 |

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 457 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 18 м/сек |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
- Ціна: 2 330 ₴





