-2%


Нож к мотокосе 40 зуб.(нерж.сталь)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нож к мотокосе 40 зуб.(нерж.сталь)
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Посадковий діаметр, мм | 25,4 |
| Виробник | Кентавр |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Вага упакованого товару, кг | 0,40 |
| Кількість зубців, шт | 40 |
| Рекомендації | Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| Зовнішній діаметр, мм | 255 |
| Тип | Диск |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Применение | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Нож |
| Общие | |
| Вес | 0.4 кг |
| Особенности диска/ножа | |
| Диаметр диска | 255 мм |
| Диаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Количество зубьев | 40 шт |
- Цена: 98 ₴





