

Бензиновий двигун Кентавр ДВЗ-440БЕ +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 32 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Діаметр вала | 25.4 мм |
| Довжина валу | 72.2 мм |
| Комплектація | Бензиновий двигун, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Потужність | 18 л. с. |
| Напрямок обертання вала з боку стартера | проти годинникової стрілки |
| Робочий об'єм | 440 куб. см. |
| Обсяг паливного бака | 6.5 л |
| Система запуску | електростарт |
| Система охолодження | Повітряна |
| Країна походження | Україна |
| Тип колінчастого вала | шпонковий |
| Частота обертання двигуна | 3600 об/хв |
- Ціна: 13 950 ₴



