



Струбцина Yato 420 мм (YT-37317)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис моделі Yato (YT-37317)
Представлена модель струбцини від польського виробника призначена для укладки паркету та іншого дерев'яного покриття підлоги. Діапазон інструменту в 420 мм дозволяє працювати максимально ефективно. Використовується в якості основного матеріалу дерево не допускає пошкодження деталей в процесі виконання робіт.
Технічні характеристики Yato (YT-37317)
- Тип струбцини для укладання підлоги
- Розжим 420 мм
- Довжина 420 мм
- Матеріал струбцини дерево
- Вага 2 кг
- Країна походження Польща
- Комплектація
- Струбцина;
- картонна коробка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Матеріал струбцини | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Комплектація | , Струбцина, картонна коробка |
| Розжим | 420 мм |
| Країна походження | Польща |
| Тип струбцини | для укладання підлоги |
- Ціна: 1 600 ₴



