-33%










Перфоратор мережевий DeWALT D25134K, SDS-Plus, 800 Вт, 2.8 Дж, 3 режими, 0-5540 уд/хв, 0-1500 об/хв, валіза, вага 3 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 800 Вт; Енергія удару 2.8 Дж; Вага 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт. Обмежувач глибини — 1 шт. Швидкознімний БЗП патрон (13 мм) — 1 шт. Валіза — 1 шт. |
| Макс. діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.8 Дж |
| Змінний патрон | Да |
| Частота обертання | 1500 об/хв |
| Частота ударів | 5540 |
- Ціна: 9 699 ₴






