-1%




Прямошліфувальна машина DeWALT DWE4884, 450 Вт, цанга 6 мм, 25000 об/хв, вес 1.6 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Споживана потужність 450 Вт; Цанга 6 мм; Кількість обертів 25000 об/хв; Вага 1.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр цанги | 6 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Комплектація | Цанга (6 мм) — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання обертів | Немає |
| Тип шліфмашини | прямошліфувальна мережева |
| Частота обертання | 25000 об/хв |
- Ціна: 7 199 ₴



