
Диск алмазний DeWALT DT40260, граніт/цегла/піноблок, 230х2.6х22.23 мм для УШМ и DCS690
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування граніт/цегла/піноблок; Розміри диска 230х2.6х22.23; Висота сегментів 12 мм; Крайка диска суцільна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегментів | 12 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 22.23 |
| Комплектація | У комплекті — 1 шт. |
| Крайка диска | суцільна |
| Застосування | Граніт, цегла, піноблок |
| Товщина сегментів | 2.6 мм |
- Ціна: 2 792 ₴



