
Ланцюг до акумуляторної пили Tex.AC 150 мм ТА-05-606
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-05-606 | |
| Ланцюг | Немає даних |
| Крок ланцюга ( ″ ) | 1/4" |
| Кількість ланок | 36 |
| Товщина ланки ланцюга (мм) | 1,1 |
| Довжина шини (″/мм) | 6/150 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ТехАС |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 150 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 36 шт. |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
- Ціна: 200 ₴



