
Ланцюг до акумуляторної пили Tex.AC 350 мм ТА-05-628S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-05-628S | |
| Ланцюг | для электропилки |
| Крок ланцюга ( ″ ) | 3/8" |
| Кількість ланок | 50 |
| Товщина ланки ланцюга (мм) | 1,2 |
| Довжина шини (″/мм) | 14/350 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ТехАС |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Довжина шини | 350 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 50 шт. |
| Товщина ланки | 1.2 мм |
- Ціна: 238 ₴



