-2%






Ланцюг супер-зуб для бензопили Tex.AC 400 мм ТА-05-643
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТА-05-643 | |
| Ланцюг | для электропилки |
| Крок ланцюга ( ″ ) | 0,325 |
| Кількість ланок | 64 |
| Товщина ланки ланцюга (мм) | 1,2 |
| Довжина шини (″/мм) | 16/400 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ТехАС |
| Довжина шини | 400 мм |
| Товщина ланки | 1.2 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість ланок ланцюга | 64 |
- Ціна: 284 ₴



