-2%










Акумуляторна пряма шліфувальна машина гравер PROFI-TEC PPSG0620 (20 В, цанга 6 мм) без АКБ та ЗП, коробка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PPSG0620 UltraCore (без акумулятора та зарядного пристрою)
Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PPSG0620 – це компактний високопродуктивний інструмент для шліфування, зачищення та обробки металу, каменю та інших твердих матеріалів. Завдяки безщітковому двигуну, точному регулюванню обертів та ергономічній конструкції забезпечує стабільну роботу, високу точність і контроль навіть у важкодоступних зонах.
Особливості акумуляторної прямої шліфувальної машини PROFI-TEC PPSG0620:
- Безщітковий двигун забезпечує стабільну продуктивність, високий крутний момент і знижене навантаження на електроніку.
- Три електронні швидкісні режими дозволяють точно налаштовувати інструмент для обробки різних матеріалів і задач.
- Металева знімна пилозахисна решітка перешкоджає потраплянню абразивного пилу в корпус і продовжує ресурс двигуна.
- Інтегрований цільний корпус підвищує жорсткість конструкції, зменшує вібрації та забезпечує стабільність під час роботи.
- Ергономічна рукоятка з протиковзним покриттям забезпечує впевнений контроль і комфорт при тривалій експлуатації.
- Компактний та подовжений корпус дає змогу працювати у важкодоступних місцях і виконувати точну обробку країв.
- Система фіксації шпинделя дає можливість швидко та безпечно змінювати робочі насадки з цанговим затискачем 6 мм.
Комплект постачання:
- Акумуляторна пряма шліфувальна машина PROFI-TEC PPSG0620;
- Гайковий ключ;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
| Напруга акумулятора |
20 В |
|---|---|
| Тип двигуна |
безщітковий |
| Діаметр цангового патрона |
6 мм |
| Кількість обертів холостого ходу |
13000 / 19000 / 25000 об/хв |
| Джерело живлення |
акумулятор |
| Тип акумулятора |
Li-ion |
| Потужність двигуна |
1000 Вт |
| Кількість швидкостей роботи |
3 |
| Вага каркас / комплект |
1,3 / 1,6 кг |
| Габарити упаковки |
410×100×90 мм |
| Гарантія |
24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 530 ₴







