-1%










Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S12BL + акумулятор B810 + зарядний пристрій C4
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S12BL + B810 + C4
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S12BL | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Має |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | Має |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключева |
| Кількість батареї для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 12 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 8000 |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Довжина шини (мм) | 300 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 160 |
| Вага (кг) | 3,2 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S12BL | |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| Інструкція з експлуатації | Так |
| Гарантійний талон | Так |
| Акумулятор та зарядний | Входить до комплекту |
Акумуляторна батарея 8Аг Tex.AC TAOE-B810
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-B810 | |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора (А/г) | 8 |
| Індикатор заряду батареї | Має |
| Захист від перегріву | Має |
| Захист від перерозряду | Має |
| Захист від короткого замикання | Має |
| Захист від перезаряду | Має |
| Характеристики зарядного пристрою | 1-4А 20В |
| Струм (А) | - |
| Тип акумуляторів | - |
| Напруга мережі (В) | - |
| Частота мережі (Гц) | - |
| Вихідна напруга (В) | - |
| Напруга АКБ (В) | - |
| Допустима температура для заряджання АКБ | - |
| Довжина мережевого кабелю (см) | - |
| Вага (кг) | 0.920 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-B810 | |
| Акумуляторна батарея | 1шт |
| Гарантійний талон | Має |
Зарядний пристрій 4А Tex.AC ТAОЕ-С4
Характеристики
| Характеристики Tex.AC ТAОЕ-С4 | |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора (А/г) | . |
| Індикатор заряду батареї | . |
| Захист від перегріву | . |
| Захист від перерозряду | . |
| Захист від короткого замикання | . |
| Захист від перезаряду | . |
| Характеристики зарядного пристрою | . |
| Струм (А) | 4 |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Напруга мережі (В) | 230 |
| Частота мережі (Гц) | 50 |
| Вихідна напруга (В) | 22 |
| Напруга АКБ (В) | 20 |
| Допустима температура для заряджання АКБ | від +5°С до +45°С |
| Довжина мережевого кабелю (см) | 150 |
| Вага (кг) | 0,38 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 12 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8 |
| Плавний пуск | Так |
- Ціна: 4 360 ₴



