-5%




Пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S6BL, безключова система натягу ланцюга, 20 В, безщітковий двигун (тушка, без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова пила Tex.AC TAOE-S6BL
Акумулятор та зарядний пристрій НЕ входять у комплектацію!
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S6BL | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Немає |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | Немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключева |
| Кількість батареї для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 13 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 5000 |
| Крок ланцюга | 1/4 |
| Довжина шини (мм) | 150 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 35 |
| Вага (кг) | 1,5 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S6BL | |
| Акумуляторна пила | 1шт |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| іІнструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| Акумулятор у комплекті | Без АКБ та зарядного |

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 35 мл |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
- Ціна: 1 750 ₴



