-6%


Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S8BLI, шина 200 мм, плавний пуск, праймер (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S8BLI
Акумулятор та зарядний пристрій у комплектацію НЕ ВХОДИТЬ! Їх потрібно придбати окремо в залежності від ваших потреб
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S8BLI | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Має |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | - |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключова |
| Кількість батареї для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 8 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 7000 |
| Крок ланцюга | 1/4 1.1 42 ланки |
| Довжина шини (мм) | 200 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 25 |
| Вага (кг) | 2,5 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S8BLI | |
| Акумуляторна пила | 1шт |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| іІнструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| У комплект поставки АКБ та зарядне не входить | |

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | ТехАС |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 25 мл |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 332 ₴



