-5%


Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S12BLI , шина 300 мм, 20 В, плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга (без АКБ і ЗП)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова пила акумуляторна Tex.AC TAOE-S12BLI (без АКБ і ЗП)
Характеристики
| Характеристики Tex.AC TAOE-S12BLI | |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Напруга акумулятора (В) | 20 |
| Місткість акумулятора (А\год) | - |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Плавний пуск | Має |
| Миттєва зупинка ланцюга | Має |
| Аварійне гальмо | Має |
| Автоматичне змащування ланцюга | Має |
| Система натягу ланцюга | Безключова |
| Кількість батареї для роботи | 1 |
| Максимальна швидкість ланцюга (м/с) | 13 |
| Максимальна швидкість ланцюга (об.хв) | 9000 |
| Крок ланцюга | 1/4 1.1 65 ланки |
| Довжина шини (мм) | 300 |
| Об'єм масляного бака (мл) | 75 |
| Вага (кг) | 3 |
Комплектація
| Комплектация Tex.AC TAOE-S12BLI | |
| Акумуляторна пила | 1шт |
| Шина | 1шт |
| Ланцюг | 1шт |
| іІнструкція з експлуатації | Має |
| Гарантійний талон | Має |
| У комплект поставки АКБ та зарядне не входить | |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Tex.AC |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Ліхтарик | Ні |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 1 732 ₴



